Pardavimo mokymai

Pardavimo mokymų programa subalansuota B2B pardavimo vadybininkams, kurių patirtis pardavimuose iki 5 metų, bei pardavimo profesionalams, siekiantiems patobulinti savo pardavimo įgūdžius ir technikas. Tikime, kad geriausi pardavimo mokymai yra tie, kurie remiasi realia ir ilgamete patirtimi pardavimuose. Taikydami mokymų metu pristatytas aktyvaus pardavimo praktikas tapsite geresniais pardavėjais – parduosite dažniau ir daugiau.

• Sužinosite, kas yra svarbu ruošiantis aktyviems pardavimams;
• Išgirsite koks turi būti šaltas pardavėjo skambutis;
• Susipažinsite su klientų tipais ir kaip sėkmingai parduoti kiekvienam iš jų;
• Sužinosite, koks turi būti pirmas susitikimas su klientu – kaip pradėti, kokia turi būti eiga, kaip užbaigti susitikimą, kad jis taptų „vartais“ į pardavimą;
• Išmoksite kaip suvaldyti ir įveikti kliento prieštaravimus, bei „uždaryti“ pardavimą;
• Susipažinsite su esminiais verslo protokolo elementais, būtinais žinoti kiekvienam vadybininkui dirbančiam su klientais.

Mindaugas Lastauskas B2B pardavimų srityje dirba nuo 2001 metų. Kaip pardavimų specialistas yra perėjęs visus pardavėjo karjeros lygius – nuo pardavimų vadybininko, kurio pagrindinė funkcija šaltieji skambučiai iki pardavimo vadovo. Per tą laiką dirbo įvairiose B2B pardavimo paslaugas teikiančiose įmonėse. Vadovavo “All Media Baltics” (kuriai Lietuvoje priklauso televizijos kanalai TV3, TV6 ir TV8, radijo stotis Power Hit radio) ar naujienų portalui “Delfi” pardavimų skyriams. Bendras karjeros pardavimo biudžetas didesnis nei 100 mln. EUR. Lektorius yra Vilniaus Universiteto dėstytojas, Žinių radijo laidų “Leiskite Jums parduoti”, Derybos su Urviniu žmogumi”. “Iš tiekėjo į partnerius” autorius.

 

Registruotis

Mokymų programa:

 • Pasiruošimas pardavimui. Prieš pradedant ieškoti klientų reikia atitinkamai pasiruošti. Ši mokymo dalis skirta kaip tik tam. Manome, kad profesionalai pasiruošia, o diletantai „improvizuoja vietoje“.
 • Pirmasis kontaktas su klientu. Yra tik vienas pirmasis kartas, tad svarbu, kad jis jums atvertų kliento duris, o ne atvirkščiai. Ši mokymų dalis skirta šaltiesiems skambučiams (angl. cold calls). Mes į klientus žiūrime per ilgalaikio bendradarbiavimo prizmę, todėl net visiškai nevykęs skambutis neturi užtrenkti durų ateities pardavimui. Mokymų metu bus perklausyta daug realių skambučių iliustruojančių įvairias situacijas šaltųjų skambučių metu.
 • Klientų tipai pagal DISC. Norint sėkmingai parduoti, reikia pažinti klientą. Klientai yra žmonės, o žmonės skirtingi. Tad negalima pardavinėti skirtingiems klientams vienodu stiliumi. Ši dalis apima pasaulyje populiarią žmonių elgsenos metodologiją DISC ir pardavimą skirtingų tipų klientams.
 • Susitikimas ir poreikių išsiaiškinimas. Šioje mokymų dalyje aiškinamasi, kaip elgtis, kad pirmas susitikimas su klientu pristatant produktą ar paslaugą netaptų paskutiniu. Išsamiai analizuojamos visos susitikimo dalys – nuo įžanginio small talk iki susitikimo apibendrinimo. Ypač daug dėmesio skiriama klausimų technikai.
 • Pasiūlymas ir prieštaravimų suvaldymas. Labai retai pavyksta parduoti iš karto. Dažniausiai tenka įveikti nemažai kliento prieštaravimų. Ši mokymo dalis skirta sėkmingam prieštaravimų įveikimui, mokomasi, kaip pardavimo procesą efektyviai vesti link sandorio.
 • Pardavimo užbaigimas. Kiekvienas pardavimas turi vesti link sandorio. Kad procesas netaptų begalinis. Ši dalis skirta išmokti, kaip pardavimo procesą užbaigti pardavimu.
 • Verslo protokolas ir etiketas. Kaip tinkamai elgtis pietų su klientu metu, kokios verslo dovanos yra tinkamos, kaip apsirengti, kada ir kam galima spausti ranką ir pan. Kad mažos smulkmenos nevirstų labai nemaloniomis situacijomis.
Registracija
vaida@pamo.lt
+370 603 14818

 

 

Kaina
220 EUR + PVM vienam asmeniui
175 + PVM asmeniui, registruojant 3 ir daugiau darbuotojų iš vienos įmonės

 

Į kainą įskaičiuota
8 val. mokymai, pietūs, kavos pertraukos, mokymų santrauka ir mokymų pažymėjimas

 

Atsiliepimai

Jei daugiau pardavėjų apsilankytų mokymuose kaip šie ir pradėtų taikyti gerąsias pardavimo praktikas bei profesionalų bendravimą, mažiau klientų norėtų nutraukti pokalbį vos išgirdę, jog į juos kreipiasi pardavėjas. Rekomenduoju! Nors pardavimo mokymai atviri ir susirenka dalyviai dirbantys su labai skirtingais produktais, dėstoma informacija naudinga kiekvienam.  Mindaugas nemažai dalinasi ir savo asmenine patirtimi, taip paskatina ir kitus mokymų dalyvius pasidalinti savo patirtimis bei aktyviai įsitraukti 🙂
UNĖ MARIJA JURKŠAITĖ - UAB ``ŽALGIRIO ARENA`` Verslo plėtros vadovė (``B2B pardavimai``)
Pardavimų mokymai orientuoti į tikrus pardavimus, labai gerai pasiruošęs lektorius. Buvo įdomu dalyvauti, po mokymų pardavimų motyvacija ženkliai padidėjo!
A. TAMAŠAUSKIENĖ - UAB „Officeday`` Pardavimo vadybininkė (``B2B pardavimo mokymai``)
Galiu drąsiai rekomenduoti Pamo. “B2B aktyvūs pardavimai” programą. Ją išbandė mūsų pardavimų komanda. Visų mokymų metu jautėsi, kad mokymus veda lektorius-praktikas. Galiu patvirtinti savo patirtimi, kur per 20 metų daugumą Lietuvoje buvusių mokymų, tai daugumą lektorių dažniausiai turėdavo tik teorinę praktiką ir lankant vis daugiau mokymų, būdavo sunkiau priimti informaciją iš konkretaus asmens, žinant, kad ji nėra paremta praktiniais pavyzdžiais ar asmenine patirtimi. 1 dienos mokymų programa pateikta susistemintomis teorinėmis žiniomis ir technikomis (šalti skambučiai, prieštaravimų bankas, prieštaravimų įveikimas ir pan.), kurias dažnai papildė praktinės užduotys ir aktualūs pavyzdžiai pagal konkrečią mokymų temą iš realios veiklos. Mokymų metu yra prieinama prie pardavimo labai “išsamiai”. Rekomenduojame visiems pardavėjams – geriausi pardavimo mokymai!
Vitalijus Garbauskas - ``Siemens arena`` Generalinio direktoriaus pavaduotojas (``B2B aktyvūs pardavimai“)
Rodyti visus

Video blogas

Klientai

 • Douglas
 • 15min
 • Žalgirio arena
 • Rūta
Rodyti visus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.