Derybos su urviniu žmogumi

Derybų mokymai skirti visiems, kurie nori pagerinti savo derybinius įgūdžius. O deramės mes visur: verslo ir darbo aplinkoje deramės su kolegomis, partneriais ar tiekėjais; namuose deramės su sutuoktiniu, vaikais ar tėvais; gatvėje deramės su turgaus prekybininkais, kaimynais ar policininkais.

Mokymuose bus atsakyta į svarbiausius klausimus, norint tapti sėkmingu derybininku:

kaip derėtis efektyviai? Kaip siekti rezultatų, ginti savo interesus, bei tuo pačiu negriauti santykių su kita derybų puse? Kaip derybas paversti ne mūšio lauku, kuriame kažkas pralaimės, bet konstruktyvia ir pozityvia aplinka, kurioje santykiai kuriami (o ne griaunami), siekiama abipusės naudos (o ne vienašališko sprendimo), besiderančiųjų interesai derinami (o ne ignoruojami, matant tik save).

Registruotis

Mokymų programa:

  • Žmogaus psichologija ir neracionalumas. Manote, kad žmogus yra racionalus ir derybos yra racionalių argumentų šachmatų partija? Pagalvokite dar kartą. Susipažinsime kaip veikia žmogaus smegenys, kur ir kada jos elgiasi neracionaliai, kaip šias smegenų veiklos ypatybes išnaudoti derybose.
  • Nusiteikimas, požiūris ir informacija. Koks turi būti Jūsų požiūris einant į derybas – žygis į kovos lauką, kuriame bus kraujo (pageidautina ne Jūsų); ar misija išgirsti ir suprasti kitą pusę surandant abiem pusėms naudingą sprendimą.
  • Santykiai ir emocijos. Žmogus labai emocionali būtybė. Derybose skyrybų, apgavystės, baimės atvejuose racionalumo nerasite. Užtat rasite jūrą įvairių, dažnai ypač neigiamų emocijų. Kaip jas suvaldyti ir derybas vesti link racionalaus sprendimo.
  • Aktyvus klausymasis ir FTB laiptinis elgsenos pokyčio modelis. Kaip klausyti, kad išgirstumėte. Kaip klausyti, kad kita pusė jaustųsi išgirsta. Kaip aktyvų klausymą praktikoje naudoja FTB.
  • Poreikiai ir interesai. Dažnai derybų pradžioje „ant stalo“ padedami poreikiai nedaug ką turi bendra su tikraisiais interesais. Jūs tikrai norite to, ką sakote, ar vis tik labiau norite kažkam padaryti įspūdį (pvz. bosui ar sutuoktiniui). Sužinosite kaip identifikuoti tikruosius interesus ir neužstrigti skirtingų poreikių apkasuose.
  • Klausimų technika ir klausimas „KAIP“. Jei einate į derybas galvodami tik apie save ir savo argumentus, kuriuos tėkšite kitai derybų pusei ant stalo – esate prastas derybininkas. Nemanykite, kad viską žinote apie kitą pusę. Jei norite sužinoti – turite mokėti tinkamai klausti.
  • Derybininkų stiliai. Geras derybininkas visada prisitaiko prie derybų partnerio. Vienaip deramės su agresyviais rykliais, kurie siekia nuo pirmos minutės pasiųsti mus į nokdauną, visiškai kitaip su plačiai besišypsančiais, į santykius orientuotais žmonėmis. Tikslas – gebėti sėkmingai derėtis su visais.
  • Pasitikėjimas derybose. Būsite sėkmingas derybininkas tik tuomet, jei Jumis derybų partneris pasitikės. Kaip augintis pasitikėjimą. Kaip elgtis su kita puse, jei ja nepasitikite.
  • Fiksuoto pyrago derybos – interesų gynimas. Neretai derybos apima vieną klausimą – dažniausiai kainos. Kaip sėkmingai derėtis tokio tipo derybose. Kaip apginti savo interesus.
  • Praktinės situacijos darbe ir gyvenime. 20 praktinių patarimų kiekvienam darbe ir gyvenime: kada pirmam teikti pasiūlymą, o kada geriau leisti kitai pusei tai padaryti; kada derėtis vienam, o kada su komanda; kada derėtis pas derybų partnerį, kada „namuose“ ir kitos praktiškos situacijos.
Registracija
ruta@pamo.lt
+370 683 75700

 

 

Kaina
185 EUR + PVM vienam asmeniui
150 + PVM asmeniui, registruojant 3 ir daugiau darbuotojų iš vienos įmonės

 

Į kainą įskaičiuota
8 val. mokymai, pietūs,
4 kavos pertraukos,
mokymų santrauka ir mokymų pažymėjimas

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.