fbpx

Konsultavimas

KonsultavimasKonsultuoju klientus visais su pardavimais susijusiais klausimai – pardavimo vadybininkų atranka; vadybininkų motyvavimo sistemos; kainodara ir nuolaidų sistemos; klausau ir analizuoju realius vadybininkų skambučius klientams; dalyvauju realiuose vadybininkų susitikimuose su klientais arba klausau tokių susitikimų įrašus ir juos analizuoju; tobulinu skambučių scenarijus (script‘us) ir prezentacijas skirtas klientams; padedu surasti tinkamus argumentus prieštaravimų suvaldymui; bei visais kitais klausimais su kuriais pardavimo žmonės susiduria pardavinėdami savo klientams.

Informuojame, kad mūsų mokymų programos yra įtrauktos į Europos Sąjungos paramos programą. Norėdami gauti paramą mūsų mokymų programoms, kreipkitės vaida@pamo.lt arba +370 603 14818

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.