Susipažinkime. Esu pardavėjas.

Visą darbinį gyvenimą dirbau ir šiandien dirbu B2B pardavimuose. Pirmas mano darbas buvo pardavimo vadybininko pozicija skolų išieškojimo kompanijoje 2001 metais. Nuo to laiko esu dirbęs tiek nedidelėse lietuviškose įmonėse (reklamos agentūroje „Creative Media Services“), tiek užsienio kapitalo korporacijose (TV3 televizijoje ar Delfi naujienų portale). Kaip pardavimų specialistas esu perėjęs visus karjeros lygius – nuo pardavimų vadybininko, kurio pagrindinė funkcija šaltieji skambučiai iki vadovavimo pardavimo skyriams. Pardavimuose dirbu ir šiuo metu – pardavimai, derybos, bendravimas su įvairiausiais žmonėmis yra neatsiejama mano kasdienio darbo dalis.

Mokau to ką pats patyriau ir su kuo kasdien susiduriu dirbdamas B2B pardavimuose. Mano klaidos, nesėkmės, prarasti klientai buvo patys geriausi mokytojai. Esu įsitikinęs, kad pardavimai, derybos, žmonių elgsenos tipų nuskaitymas yra specifinė sritis ir geras mokytojas pats visų pirma turi būti geras profesionalas – praktikoje patyręs sėkmę bei situacijas, kurių prisiminti nesinori. Būtent toks ir esu – kalbu apie tai kaip dirbu pats, mokymus iliustruoju realiomis praktikoje patirtomis situacijomis dirbant su klientais.

Taip pat esu Vilniaus Universiteto dėstytojas, Žinių radijo savaitinio komentaro autorius.

Mindaugas Lastauskas

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.