Mokymai

B2B aktyvūs pardavimai
Programa subalansuota pardavimo vadybininkams, kurių patirtis pardavimuose iki 5 metų. _______________________

PLAČIAU

Derybos su Urviniu žmogumi
Gebėjimą derėtis mes laikome bendrąja kompetencija, kuri svarbi kiekvienam ir visur – tiek derantis su korporacijos vadovu, tiek su kaimynu.

PLAČIAU

Klientų aptarnavimo mokymai
__________________________

__________________________

__________________________

PLAČIAU

Žmonių elgsenos pažinimas
Gyvename skirtingų žmonių pasaulyje. Programa skirta visiems norintiems gyvenime sėkmingai bendrauti ir dirbti su įvairaus tipo žmonėmis.

PLAČIAU

Media mokymai
Tiems, kurie nori žinoti, kaip efektyviai dirbti su žiniasklaidos priemonėmis, nešvaistyti pinigų ir laiko. ___________________

PLAČIAU

Mokymų programos skirtos realiems žmonėms gyvenantiems realiame gyvenime. Tai apie ką kalbu mokymuose, pats taikau tiek profesinėje, tiek asmeninėje aplinkoje. Vadovaujuosi ilgalaikių santykių ir tvarios naudos kūrimu: jei kalbame apie pardavimus – kad pirmas pardavimas būtų tik ilgalaikio bendradarbiavimo su klientu pradžia; jei kalbame apie derybas – kad derybos baigtųsi abipuse besiderančiųjų nauda ir ateityje Jums nebūtų gėda derybų partneriui pažiūrėti į akis; jei kalbame apie DISC – kad suprastumėte bei gerbtumėte kitus žmones, o ne tik vienpusiškai siektumėte savo interesų; ir t.t.

Nemokau ir nemokysiu to ko neišmanau. Vadovaujuosi principu, kad lektorius turi būti pats savo kailiu praktikoje patikrinęs tai apie ką kalba. Taip, knygos ir įvairios teorijos yra gerai, bet jai jos neveikia praktikoje, tuomet tai nėra vertingiau už horoskopus trečiarūšiame portale. Mokymų medžiagą iliustruoju realiais pavyzdžiais iš savo ir kitų žmonių realių patirčių. Nesidroviu dalintis savo klaidomis – jos yra puikios iliustracijos siekiant kitus paversti tobulesniais profesionalais ir žmonėmis.

Individualių mokymų programa klientams pritaikoma pagal atskiro kliento poreikius ir specifiką. Pačią mokymų programą su klientu susideriname prieš mokymus, tad klientas gali būti tikras, kad mokymų laikas bus skirtas tik tam kas svarbu.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.