fbpx

Mokymai

B2B aktyvūs pardavimai
Programa subalansuota pardavimo vadybininkams, kurių patirtis pardavimuose iki 5 metų. _____________________

PLAČIAU

Derybos su Urviniu žmogumi
Gebėjimą derėtis mes laikome bendrąja kompetencija, kuri svarbi kiekvienam ir visur – tiek derantis su korporacijos vadovu, tiek su kaimynu.

PLAČIAU

Klientų aptarnavimas. Kol mirtis mus išskirs
Pardavimas yra tik pirmas žingsnis. Mokymai tiems, kurie siekia kliento laimės iki kol mirtis mus išskirs. ____________________

PLAČIAU

Kūno kalba
Dažnai žmogaus kūno kalba yra iškalbingesnė nei sakomi žodžiai. Mokymai skirti norintiems ją suprasti. ____________________

PLAČIAU

Konfliktų su klientais valdymas
Jūs suklysite. Nesvarbu kokie geri ir tobuli esate, vis tiek vieną dieną Jūs suklysite. Konfliktas yra neišvengiama realaus gyvenimo dalis.

PLAČIAU

Trampas, Bransonas, Diana ir Geitsas prie vieno stalo
Gyvename skirtingų žmonių pasaulyje. Programa skirta visiems norintiems gyvenime sėkmingai bendrauti ir dirbti su įvairaus tipo žmonėmis.

PLAČIAU

Media
Mokymai skirti visiems, kurie susiduria su žiniasklaida profesinėje veikloje – dirba marketingo sferoje, žiniasklaidą perka ar parduoda.

 

PLAČIAU

Simpatijos sintetinimas
Viskas gerokai palengvėja, jei kitam žmogui patinkate. Mokymai skirti visiems, siekiantiems sklandžiau bendrauti su kitais žmonėmis, lengviau ir paprasčiau sutarti siekiant savo tikslų.

PLAČIAU

Mokymų programos skirtos realiems žmonėms gyvenantiems realiame gyvenime. Tai, apie ką kalbu mokymuose, pats taikau tiek profesinėje, tiek asmeninėje aplinkoje. Vadovaujuosi ilgalaikių santykių ir tvarios naudos kūrimu: jei kalbame apie pardavimus – kad pirmas pardavimas būtų tik ilgalaikio bendradarbiavimo su klientu pradžia; jei kalbame apie derybas – kad derybos baigtųsi abipuse besiderančiųjų nauda ir ateityje Jums nebūtų gėda derybų partneriui pažiūrėti į akis; jei kalbame apie DISC – kad suprastumėte bei gerbtumėte kitus žmones, o ne tik vienpusiškai siektumėte savo interesų; ir t.t.

Nemokau ir nemokysiu to, ko neišmanau. Vadovaujuosi principu, kad lektorius turi būti pats savo kailiu praktikoje patikrinęs tai, apie ką kalba. Taip, knygos ir įvairios teorijos yra gerai, bet jai jos neveikia praktikoje, tuomet tai nėra vertingiau už horoskopus trečiarūšiame portale. Mokymų medžiagą iliustruoju realiais pavyzdžiais iš savo ir kitų žmonių realių patirčių. Nesidroviu dalintis savo klaidomis – jos yra puikios iliustracijos siekiant kitus paversti tobulesniais profesionalais ir žmonėmis.

Individualių mokymų programa klientams pritaikoma pagal atskiro kliento poreikius ir specifiką. Pačią mokymų programą su klientu susideriname prieš mokymus, tad klientas gali būti tikras, kad mokymų laikas bus skirtas tik tam kas svarbu.

Informuojame, kad mūsų mokymų programos yra įtrauktos į Europos Sąjungos paramos programą. Norėdami gauti paramą mūsų mokymų programoms, kreipkitės vaida@pamo.lt arba +370 603 14818

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.