Media seminaras vadovams

Media seminaras vadovams

 • Vieta:
  Marriot Vilnius
 • Data:
  2022-11-24
 • Dalyvių skaičius:
  10
 • Lektorius:
  Mindaugas Lastauskas
Mokymai skirti marketingo vadovams ir norintiems jais tapti. Profesionalams, kurie derasi su žiniasklaidos priemonėmis dėl jų inventoriaus pirkimo, renkasi media agentūras (rengia jų konkursus), nori suprasti kas vyksta žiniasklaidos rinkoje ir kaip tas žinias išnaudoti atstovaujamų prekinių ženklų vystymui.
Mokymų metu bus nagrinėjamos metinių derybų strategijos su media kanalais, ieškoma efektyviausios strategijos atsižvelgiant į realią situaciją media rinkoje.
Apžvelgiami sėkmingo bendradarbiavimo su media agentūromis principai; bus suformuluoti reikalavimai efektyviam media agentūrų konkursui.

Mokymuose bus nagrinėjamas amžinas klausimas „koks reklamos kiekis yra optimalus“.

Atskira mokymų dalis skirta mokymų dalyvių klausimams, kurie pateikiami iš anksto prieš mokymus, tokiu būdų atliepiant individualius kiekvieno dalyvio poreikius.

Mokymuose pateikiamas informacija remiasi realia lektoriaus patirtimi įgyta dirbant įvairiose žiniasklaidos srities įmonėse.

• 5 metų patirtis žiniasklaidos planavimo (media) agentūrose CMS ir Carat;
• 10 metų patirtis pardavinėjant reklamą – vadovavo „All Media Baltics“ (kuriai Lietuvoje priklauso televizijos kanalai TV3, TV6 ir TV8, radijo stotis Power Hit radio), „Delfi“ ir „JCDecaux“ pardavimo skyriams.
• Bendras karjeros pardavimo biudžetas didesnis nei 100 mln. EUR.
• Lektorius Žiniasklaidos (media) planavimą dėsto Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete, yra įvairių Žinių radijo komentarų autorius.

Mokymų programa:

 • Įtaigios kalbos turinys. Kokia turi būti įtikinančios kalbos struktūra – nuo ko pradėti, koks turi būti kalbos „kūnas“, kaip tinkamai ir įtikinančiai kalbą užbaigti. Atskirą dėmesį skirsime istorijų pasakojimo (storytelling) ir sudėtingos (statistinės, techninės…) informacijos perteikimo klausimams.
 • Įtaigios kalbos forma. Aptarsime tiek verbalinius kalbos elementus – balsas, intonacija, pauzės, kalbėjimo greitis ir tembras, kalbos šiukšlės ir pan.; tiek neverbalinius, kaip kad kūno kalba, akių kontaktas, išvaizda, gestikuliaciją ir t.t.
 • Viešo kalbėjimo baimės įveikimas. Statistiškai nemažiau kaip 95% bijo kalbėti prieš auditoriją (viešo kalbėjimo fobija). Nagrinėsime kaip ji pasireiškia ir kaip ją suvaldyti, kad baimė taptų Jus mobilizuojančiu draugu, o ne iš vėžių išmušančia kliūtimi.
Registracija
vaida@pamo.lt
+370 603 14818

 

 

Kaina
220 EUR + PVM vienam asmeniui
175 + PVM asmeniui, registruojant 3 ir daugiau darbuotojų iš vienos įmonės

 

Į kainą įskaičiuota
8 val. mokymai, pietūs,
4 kavos pertraukos,
mokymų santrauka ir mokymų pažymėjimas

Atsiliepimai

Nors mokymai atviri ir susirenka dalyviai dirbantys su labai skirtingais produktais, dėstoma informacija gali būti naudinga kiekvienam.  Mindaugas nemažai dalinasi ir savo asmenine patirtimi, taip paskatina ir kitus mokymų dalyvius pasidalinti savo patirtimis bei aktyviai įsitraukti. Jei daugiau pardavėjų apsilankytų mokymuose kaip šie ir pradėtų taikyti gerąsias praktikas bei profesionalų bendravimą, mažiau klientų norėtų nutraukti pokalbį vos išgirdę, jog į juos kreipiasi pardavėjas.
UNĖ MARIJA JURKŠAITĖ - UAB ``ŽALGIRIO ARENA`` Verslo plėtros vadovė (``B2B aktyvūs pardavimai``)
Bendradarbiavimas su Mindaugu prasidėjo, kaip dažnai nutinka pardavimuose, nuo “šalto” skambučio. Derinant mokymus turėjau progą įsitikinti Mindaugo profesionalumu: pats būdamas praktikas jis mato pardavimus iš tos pačios pozicijos, kaip ir mes – pardavimų vadovai/vadybininkai. Patiko jo kruopštus pasiruošimo mokymams procesas ir įsigilinimas į situaciją –Mindaugas girdi savo klientą. Mokymų programos teoriją turiningai papildo realių situacijų pavyzdžiai iš lektoriaus patirties. Rekomenduočiau Mindaugą Lastauską ir Jūsų pardavimų komandos mokymams. 
RAIMUNDAS LAURELIS - UAB ``Ecofleet Lietuva`` Pardavimų vadovas (``B2B aktyvūs pardavimai``)
Noriu padėkoti už fantastiškus ir tikrai geriausius mokymus pasaulyje?! O jei rimčiau, tai tikrai ačiū Jums už skirtą laiką, profesionalumą, dėmesio prikaustymą iki pat 18 valandos ir kokybiškus mokymus. Grįžusi šiandien į darbą, motyvuota ir pasikrovusi, kibau su kitomis mintimis bei veiksmais į darbus ir susitikimo metu su vienu itin perspektyviu klientu sukirtome rankomis ir pasirašėme sutartį! Ilgokai delsiau, nes nežinojau, kas yra įkyrumas, o kas – atkaklumas. Susidėliojau visus taškus apsilankius Jūsų mokymuose. Ačiū dar sykį, Mindaugai.  
JULIJA KASPERAITIENĖ - UAB ``Balticum TV`` reklamos pardavimų projektų vadovė (``B2B aktyvūs pardavimai“)
Rodyti visus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.