Optimizmas. Paprastumas. Draugiškumas


 

Jei siekiate, kad kliento veide nušvistų šypsena kaskart Jus pamačius, atminkite 3 žodžius – optimizmas, paprastumas ir draugiškumas. Visur, visada, kokia bebūtų situacija.

Nesibėdavojat, nesiskundžiat, neverkšlenat, neapkalbinėjat kitų, atvirai reiškiat teigiamas emocijas, dėmesį fokusuojat į galimybes, o ne problemas;

Net jei esat kiečiausias specas ar va(l)dovas Lietuvoje, turit būt paprastas ir šiltas. Arogancija, susireikšminimas, pasikėlimas būdingas kenčiantiems nuo narcisizmo sutrikimo. Ar norite, kad Jus tokiu ir laikytų?

Šaltas veidas, emocijų nerodymas, monotoniška „neklystančio“ žmogaus laikysena gali traukti nebent robotus, bet ne žmones. Pasistenkite būti draugiški ir šilti. Žinau, tai ne visada lengva intravertams. Bet pasistengti juk galima.

Plačiau apie tai kalbu Žinių radijo eteryje savo komentare „Nepakeičiamieji partneriai“: https://lnkd.in/dMFX3h2

Informuojame, kad mūsų mokymų programos yra įtrauktos į Europos Sąjungos paramos programą. Norėdami gauti paramą mūsų mokymų programoms, kreipkitės vaida@pamo.lt arba +370 603 14818

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.