Aš esu superpardavėjas!


aš esu superpardavėjas!

Aš galiu čiukčiui parduoti fūrą šaldiklių! Aš ir nebendravęs su klientu žinau, kuris pirks ir kuris nepirks, kuris turi pinigų, o kuris ne! Šalti skambučiai? Nejuokinkit! Aš esu pardavimo superžvaigždė, o ne koks į kelnes iš baimės dedantis studentas! Į susitikimus vykstu tik pas klientus su rimtais ketinimais ir negaištu savo brangaus laiko su nežinančiais, ko nori šūdklienčiais. O jei jie iš manęs neperka, tai tik todėl, kad ten dirba verslo nesuprantantys lochai, kurie dar pasigailės, kad nepirko, kai parduosiu jų konkurentams. Kai aš kalbu, klientai tyli ir seilėjasi nuo mano profesionalumo. Apie tai kaip pardavinėti aš seniai viską žinau, mokosi tik žali netikėliai, o visokie lektoriai, kurie moko pardavimo iš tiesų tik knisa protą ir čia AŠ juos galėčiau pamokyti kaip dirba profai. Aš nešioju netikrą Rolexą, dėviu Hugo Boss marškinius, nupirktus per išpardavimą, turiu išsimokėtinai nusipirkęs 7-tą Iphoną ir vairuoju lizinginį Hundąjų. Aš esu SUPERPARDAVĖJAS!!!

Nieko neprimena? 🙂 Geras pardavėjas gali turėti įvairiausių savybių, bet tarp jų niekada nebus AROGANCIJOS. Sėkmė kartais būna tiesiausias kelias būtent į ją – aroganciją. O po kurio laiko būtent ji ir tampa nesėkmių priežastimi. Jei norite, kad sektųsi pardavimai, net ir pačioms menkiausioms arogancijos užuominoms neturi būti vietos Jūsų asmenybėje! Užtat paprastumui, draugiškumui ir šiltam bendravimo su klientais būdui visada turi būti daug erdvės.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.