Kalėdinis vakarėlis


 

Beveik visose įmonėse neatsiejamas gruodžio atributas yra Kalėdinis vakarėlis. Kai kam tai vienintelė diena metuose, kai iš spintos ištraukiamas kostiumas ir diena, kai koleges su tiesiais plaukais pamatysite garbanotas, o garbanotas išvysite ištiesintais 😊 Seksizmo čia neieškokite, pasipuošti visiems smagu 😊
Bet šie metai kitokie. Negalime švęsti, kaip esame įpratę. Ar tai reiškia, kad negalime švęsti apskritai? Tikrai ne. Iš savo klientų matome, kad dalis įmonių rengs online vakarėlius.
Prisitaikome ir mes. Pasiūlėme savo klientams smagius, bet tuo pačiu ir naudingus, šventinius pranešimus, kurie vakarėliui suteiks papildomų spalvų. Neįsižeiskite, vadovai, bet darbuotojai ir taip žino, ką pasakysite – padėkosite už darbą, pasidžiaugsite (ar nebūtinai) rezultatais, kalbėsite apie ateities iššūkius ir t.t. Dar vieną – kitą (nebūtinai juokingą, bet vis tiek visi juoksis 😊) bajerį suskelsite. Visi stengsis rimtais veidais klausytis, bet neapgaudinėkite savęs – niekam tai neįdomu. Aišku, visada galima nusamdyti kokį klouną ar fokusininką. Juk visiems patinka, kai du kamuoliukai Jūsų akyse pavirsta į tris. Tuo tarpu mes savo klientams teikiame alternatyvą – prasmingą turinį. Prasmę taip pat galima aprengti karnavaliniu drabužiu, bet tai vis tiek bus prasmė.
Šventę reikia švęsti!

Informuojame, kad mūsų mokymų programos yra įtrauktos į Europos Sąjungos paramos programą. Norėdami gauti paramą mūsų mokymų programoms, kreipkitės vaida@pamo.lt arba +370 603 14818

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.