fbpx

Pardavimų formulė 2020

Garsioji Vinstono Čerčilio frazė „nėra nei amžinų draugų, nei amžinų priešų – tik amžini interesai“ turbūt yra nemirštanti. Ypač verslo aplinkoje. Mums kasdien eilė žmonių daro (ar bent jau stengiasi) įtaką. O geriausi įtakos meistrai yra tie, kurie sugeba tai daryti taip, kad įtakos objektas to net nejustų.

Šių metų Pardavimų formulėje pristačiau pranešimą apie įtakos instrumentus operuojant skaičiais. Kaip žmogus turintis matematinį išsilavinimą skaičiams skiriu daugiau dėmesio nei daugelis (apskritai labai mėgstu skaičius), bet dauguma žmonių nėra linkę gilintis ir analizuoti sudėtingesnės skaitinės (ar kitos, vadinamosios, kietosios informacijos). Būtent toks požiūris atveria kelią manipuliacijoms ir įtakai. Juk skaičiai nemeluoja? Tiesa? Nebūtinai Pristačiau dažniausias manipuliavimo technikas skaičių pagalba.

Apibendrinant, kritinis mąstymas ir abejojimas tuo ką Jums rodo tie, kas nori daryti įtaka, visuomet bus Jūsų geriausias draugas 🙂

Kviečiu pasižiūrėti: 

 

 

Informuojame, kad mūsų mokymų programos yra įtrauktos į Europos Sąjungos paramos programą. Norėdami gauti paramą mūsų mokymų programoms, kreipkitės vaida@pamo.lt arba +370 603 14818

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.