Simpatijos sintetinimas

Simpatijos sintetinimas

Viskas gerokai palengvėja, jei kitam žmogui patinkate, jis junta Jums simpatiją. Mokymai skirti visiems, siekiantiems sklandžiau bendrauti su kitais žmonėmis, lengviau ir paprasčiau sutarti siekiant savo tikslų.
Sužinosite, kokios priežastys lemia, kad vienus žmones mėgstame (patys to nesuvokdami), o kitų – ne.

Sužinosite, kokia konkreti jūsų elgsena (aiškūs ir sąmoningi veiksmai) kitą žmogų paveiks taip, kad jis pajus jums simpatiją.

Sužinosite, kokio elgesio reikia vengti, jei norite patikti kitiems.

Registruotis

Mokymų programa:

  • Kas yra DISC?  Kodėl tai yra svarbu ir kaip tai taikyti gyvenime.
  • Dominuojantis žmogaus elgsenos tipas (D): veikiausiai tai yra Jūsų bosas. Rezultatas yra pagrindinis žodis jo gyvenime. Kaip jį suprasti ir kaip su juo sutarti. Kaip bendrauti su kitais žmonėmis jeigu Jūs esate D tipo žmogus.
  • Įtakos žmogaus elgsenos tipas  (I):  veikiausiai tokie Jūsų pardavimo vadybininkai ir marketingo skyriaus darbuotojai. Jie ryškūs, komunikabilūs, kūrybingi ir truputį išsiblaškę. Kaip su jais sutarti? Kaip elgtis I tipo žmonėms, kad „truputis išsiblaškymo“ nevirstų rimtomis problemomis.
  • Pastovumo elgsenos tipas (S): veikiausiai tokia yra Jus prižiūrinti medicinos seselė ir Jūsų vaikų darželio auklėtoja. Šio tipo žmonės svarbiausia yra stabilumas. Kad rytoj būtų kaip buvo vakar ir yra šiandien. Kaip bendrauti su tokio tipo žmonėmis šių dienų greitai besikeičiančiame pasaulyje? Kaip „prisijaukinti“ pokyčius, jei pats esate S tipo žmogus.
  • Analizuojantis tipas (C): veikiausiai toks yra Jūsų buhalteris ir teisininkas. Šio tipo žmonės nemėgsta skubėti, jiems svarbu viską apgalvoti, jie pastabūs detalėms perfekcionistai. Jei jau nutiktų taip, kad Jums prireiktų sudėtingos operacijos, pasistenkite, kad chirurgas būtų būtent C tipo žmogus. Kaip sutarti su perfekcionistais netobulame pasaulyje? Kaip perfekcionistui suprasti netobulus žmones?
Registracija
ruta@pamo.lt
+370 683 75700

 

 

Kaina
69 + PVM vienam asmeniui

 

 

Į kainą įskaičiuota
4 val. mokymai, pietūs,
1 kavos pertraukos,
mokymų santrauka ir mokymų pažymėjimas

Atsiliepimai

Labai geri mokymai, geriausi kokiuose esu dalyvavusi! 😊
PAULA MOCKUTĖ - „NMF Metal“ Head of sales („B2B aktyvūs pardavimai“)
Nesitikėjau, bet Mindaugas ir vėl maloniai nustebino 🙂 Kai esi įsitikinęs, kad jau “ir taip viską žinai”, jis viską sugeba pateikti naujai, įdomiai įsigilinti net į mažiausias smulkmenas.Nuoširdžiai rekomenduoju šį seminarą visiems, žinoma, išskyrus savo derybų oponentus 😉

LAISVŪNAS ZAVACKAS - UAB „Utvt“ Direktorius („Derybos su Urviniu žmogumi“)
„Dažnai lankausi mokymuose, bet pirmą kartą buvau mokymuose, kuriuose gautą informaciją galiu imti ir dabar pat naudoti savo darbe kaip darbo priemonę. Ačiū Mindaugui. Profesionalas. Viskas buvo puiku!“
INGRIDA ČERNAUSKAITĖ - UAB „VILANDRA“ Kosmetikos ir higienos verslo vadovė („Media mokymai)“
Rodyti visus

Video blogas

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.