fbpx

Simpatijos sintetinimas

Viskas gerokai palengvėja, jei kitam žmogui patinkate, jis junta Jums simpatiją. Tad mokymai skirti visiems, siekiantiems sklandžiau bendrauti su kitais žmonėmis, lengviau ir paprasčiau sutarti siekiant savo tikslų.
Vieni žmonės mums patinka, o kiti ne. Tai vyksta nesąmoningai. Mes negalime to kontroliuoti ir paaiškinti. Psichologai į klausimą, kas patinka žmonėms, atsakymą rado jau seniai. Taip, mes galime pasistengti, kad kiti mus pamėgtų. Sąmoningą elgseną siekiant kito žmogaus simpatijos vadiname „simpatijos sintetinimu“.

  • Sužinosite, kokios priežastys lemia, kad vienus žmones mėgstame (patys to nesuvokdami), o kitų – ne.
  • Sužinosite, kokia konkreti jūsų elgsena (aiškūs ir sąmoningi veiksmai) kitą žmogų paveiks taip, kad jis pajus jums simpatiją.
  • Sužinosite, kokio elgesio reikia vengti, jei norite patikti kitiems.

Registruotis

Mokymų programa:

  • Kokia žmonių elgsena pasąmonėje kuria simpatiją? Kaip elgtis bendraujant, kad būtumėte mėgstami? Kokie žmonės patinka kitiems.
  • Kokia žmonių elgsena erzina, kelia pavydą, abejingumą ir kitas neigiamas emocijas? Kaip elgtis, kad kitam žmogui nesukeltumėte šių jausmų. Kokie žmonės kitiems nepatinka.
  • Praktinė užduotis. Susipažinote su nepažįstamu žmogumi. Papasakokite jam apie save taip, kad jis pajustų jums simpatiją.  Kitaip tariant, susintetinkite simpatiją.
Sužinokite daugiau
vaida@pamo.lt
Kaina
35 EUR + PVM/žmogui
Programos trukmė
2 ak. val.

Atsiliepimai

Metropolio vertimų komanda po pirmųjų Mindaugo mokymų nutarė sudalyvauti dar trijuose, nes buvo taip gerai, kad vieno karto buvo per maža. Ačiū už suteiktas žinias, informaciją realiai pritaikomą darbinėse ir gyvenimiškose situacijose!
Vaida Mastauskienė - UAB ``Metropolio vertimai`` direktorė
Ačiū už puikius mokymus. Mokymai buvo labai nuoseklūs, visa informacija pateikiama susisteminta, su pavyzdžiais kaip pritaikyti darbe, bei asmeniniame gyvenime. Iš mokymų išėjau su dideliu žinių bagažu, naujomis galimybėmis ir naujais planais. Rekomenduoju visiems. Geriau sudalyvaut, negu šimtą kartų išgirst!
Mindaugas Bakas - UAB ``Valumina`` pardavimų projektų vadovas
Savo gyvenime, esu dalyvavęs įvairiuose mokymuose ir turiu pakankamai patirties, kuria remdamasis, galiu objektyviai įvertinti dvejus Mindaugo mokymus, kuriuose buvau. Mindaugas vesdamas mokymus, pateikia viską iš savo patirties ir tai labai gerai jaučiasi, kad tai ką sako, yra patikrinta jo paties. Esu matęs oratorių, kurie turi tikrai didelį talentą gražiai čiulbėti ir pateikti informaciją, bet dažnai jaučiu, kad tai tik informacija, o Mindaugo mokymuose matau gyvenimą.

Ačiū Mindaugai, už tai ką darote. Sėkmės Jums ir Jūsų komandai.

Povilas Gudelis - UAB ``Sferos`` direktorius
Rodyti visus

Informuojame, kad mūsų mokymų programos yra įtrauktos į Europos Sąjungos paramos programą. Norėdami gauti paramą mūsų mokymų programoms, kreipkitės vaida@pamo.lt arba +370 603 14818

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.