fbpx

Žmonių elgsenos pažinimo mokymai. Trampas, Bransonas, Diana ir Geitsas prie vieno stalo. 

Susipažinkite iš arčiau su savo bosu, buhalteriu, pardavimo vadybininku ir sutuoktiniu. Žmonės yra skirtingi, tad jei norite sėkmingai bendrauti / sutarti su įvairiais žmonėmis, negalite su visais bendrauti vienodu būdu. Su kiekvienu žmogumi sėkmingai bendrausite, tik jam labiausiai priimtinu bendravimo būdu. Psichologas William Moulton Marston visus žmones pagal jų elgseną suskirstė į 4 pagrindinius – dominavimo (D), įtakos (I), pastovumo (S) ir analizuojančio (C). Mokymų programoje detaliai susipažinsime kaip bendrauti su kiekvienu iš jų.

Nesuprantate savo sutuoktinio, boso ar sūnaus? Kodėl vieniems palikti nešvarius indus nakčiai yra neatleistinas apsileidimas, kai kiti apie tai net nesusimąsto? Kodėl vieni žmonės būryje nepažįstamų jaučiasi kaip žuvys vandenyje, o kitiems nejauku ir norisi kuo greičiau iš tokios aplinkos dingti?  Kodėl vieniems reikia visur ir visada laimėti, vietoj to kad pasimėgauti procesu, o kitiems geras laikas kartu jau savaime yra pergalė? Norite žinoti atsakymus į šiuos „kodėl“, geriau pažinti aplinkinius ir save? Mokymai skirti visiems norintiems geriau pažinti juos supančius žmones, siekiančius pagerinti bendravimo su kitais žmonėmis įgūdžius.

• Sužinosite kokie yra pagrindiniai žmonių tipai ir kaip kiekvieną iš jų identifikuoti;
• Susipažinsite su Dominuojančios elgsenos tipo žmonėmis ir kaip jų norą pastoviai laimėti išnaudoti savo tikslams;
• Susipažinsite su Įtakos elgsenos tipo žmonėmis ir kaip sėkmingai bendrauti su ypač komunikabiliais žmonėmis;
• Susipažinsite su Pastovumo elgsenos tipo žmonėmis ir kaip su jais bendrauti, kad jų baimė pokyčiams netrukdytų santykių kūrimui;
• Susipažinsite su Analitiško elgsenos tipo žmonėmis ir kaip tinkamiausiai reaguoti į jų nuolatinį perfekcionizmo ir precizikos siekį.

Bendravimas su įvairiais žmonėmis (klientais) yra neatsiejama kiekvieno pardavėjo darbo dalis. Norint parduoti, pirmiausiai turi pažinti klientą. Lektorius pardavimų srityje dirba nuo 2001 metų. Per tą laiką dirbo įvairiose B2B paslaugas teikiančiose įmonėse.  Vadovavo tokių įmonių, kaip TV3 ir Delfi pardavimo skyriams.

Registruotis

Mokymų programa:

  • Kas yra DISC?  Kodėl tai yra svarbu ir kaip tai taikyti gyvenime.
  • Dominuojantis žmogaus elgsenos tipas (D): veikiausiai tai yra Jūsų bosas. Rezultatas yra pagrindinis žodis jo gyvenime. Kaip jį suprasti ir kaip su juo sutarti. Kaip bendrauti su kitais žmonėmis jeigu Jūs esate D tipo žmogus.
  • Įtakos žmogaus elgsenos tipas  (I):  veikiausiai tokie Jūsų pardavimo vadybininkai ir marketingo skyriaus darbuotojai. Jie ryškūs, komunikabilūs, kūrybingi ir truputį išsiblaškę. Kaip su jais sutarti? Kaip elgtis I tipo žmonėms, kad „truputis išsiblaškymo“ nevirstų rimtomis problemomis.
  • Pastovumo elgsenos tipas (S): veikiausiai tokia yra Jus prižiūrinti medicinos seselė ir Jūsų vaikų darželio auklėtoja. Šio tipo žmonės svarbiausia yra stabilumas. Kad rytoj būtų kaip buvo vakar ir yra šiandien. Kaip bendrauti su tokio tipo žmonėmis šių dienų greitai besikeičiančiame pasaulyje? Kaip „prisijaukinti“ pokyčius, jei pats esate S tipo žmogus.
  • Analizuojantis tipas (C): veikiausiai toks yra Jūsų buhalteris ir teisininkas. Šio tipo žmonės nemėgsta skubėti, jiems svarbu viską apgalvoti, jie pastabūs detalėms perfekcionistai. Jei jau nutiktų taip, kad Jums prireiktų sudėtingos operacijos, pasistenkite, kad chirurgas būtų būtent C tipo žmogus. Kaip sutarti su perfekcionistais netobulame pasaulyje? Kaip perfekcionistui suprasti netobulus žmones?
Registracija
vaida@pamo.lt
+370 603 14818

 

 

Kaina
95 EUR + PVM vienam asmeniui
80 + PVM asmeniui, registruojant 3 ir daugiau darbuotojų iš vienos įmonės

 

Į kainą įskaičiuota
4 val. mokymai, 2 kavos pertraukos, mokymų santrauka ir pažymėjimas

Atsiliepimai

Esu dėkinga už suteiktą galimybę patobulėti pardavimų srityje su Mindaugo Lastausko pagalba. Tai puikus oratorius, kurio malonu klausytis, o jo profesionalumas sunkiai žodžiais nusakomas. Mokymų metu sužinojau daug naudingos informacijos, kurią pritaikysiu įmonės vykdomoje veikloje. Po mokymų susimąsčiau kiek įvairių klaidų darydavau kalbėdama su klientais, todėl su didele pagarba tariu padėkos žodį bei linkiu sėkmės profesinėje veikloje!“
JOANA DAUGIRDIENĖ - UAB „Edjusta“ Personalo vadovė
Ačiū už smagius linksmus kolegų pažinimo mokymus mūsų vasaros šventėje! Dažnai darbe nesuprantame vieni kitų. Po mokymų atsirado didesnė empatija, tolerancija kitokio tipo žmonėms – kolegoms. Mano komandoje žmonės pradėjo labiau suprasti vieni kitus. Ačiū, Mindaugui už smagiai pateiktą informaciją!
G. GUTAUSKIENĖ - UAB ``Pieno konservai`` Padalinio vadovė
Seminaras buvo, manau, naudingas ne tik tiems žmonėms, kurie tiesiogiai aptarnauja klientus, bet ir kolegoms, kurie yra aptarnavimo komandos dalis. Asmeniškai pati gavau daug naudingos informacijos, ką turėčiau daryti (elgtis) kitaip. Taip pat tikiu, kad kiekvieną kolegą palietė informacija rūpimais klausimais.Labai patiko pati seminaro vedimo maniera: natūralumas, bendravimo būdas, noras perteikti ir pasidalinti savo turimomis žiniomis. Rekomenduočiau visiems.  
EDITA ŠAUKLYTĖ - UAB „Atostogų parkas“ komercijos vadovė
Rodyti visus

Video blogas

Informuojame, kad mūsų mokymų programos yra įtrauktos į Europos Sąjungos paramos programą. Norėdami gauti paramą mūsų mokymų programoms, kreipkitės vaida@pamo.lt arba +370 603 14818

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.